Tato starověká japonská detoxikační metoda pomáhá relaxovat a čistit celé tělo začínaje od nohou

Domov » Detox » Alternativní Východní Metody

Není obvyklé, aby se všichni odborníci shodovali na něčem: ale nikdo nemůže popřít obrovský úspěch a ohromující výsledky, kterých lidé dosahují s těmito novými detoxikačními náplastmi. V současné době se stávají hitem i v České republice – podívejme se, o co jde…

Tyto nové japonské zázračné náplasti pocházejí od firmy nazvané Detopatch Nuubu. Američané, Asiaté, Evropané a nyní i lidé v České republice si je všichni objednávají, aby pomohli s širokou škálou problémů spojených s bolestí, dietou, váhou, spánkem a stresem.

Jedna náplast se používá k účinnému řešení více než 30 faktorů stresu a bolesti!

Za tímto produktem stojí síť uznávaných amerických a japonských vědců. Využili století holistických znalostí k řešení bolesti, stresu a úzkosti bez použití léků nebo chirurgických zákroků.

Ačkoli je těžké přesně vysvětlit, jak náplasti fungují, tři faktory je činí všestrannými pro obnovu energie a vitality našeho těla:

 1. Využívají metody starověké čínské a japonské medicíny a využívají skutečnost, že naše nervová soustava je propojena po celém těle. Pokud je stimulován určitý bod, má to vliv i na zbytek těla.
 2. Zvláštní účinek proti bolesti pochází z přirozené detoxikace celého těla prostřednictvím chodidla! Když krev cirkuluje nohou, náplast využívá tyto body k odstranění případných nečistot. Když jsou škodlivé látky odstraněny, přistanou na dolních končetinách, jako jsou nohy. Gravitace také pomáhá přenášet těžké kovy a nečistoty k našim nohám, místo, kde náplast aplikujete, abyste je odstranili z těla.
 3. Náplasti také pomáhají s dietou a metabolismem. Vaše nervové dráhy ovlivňují i metabolismus a chuť k jídlu. I když náplast používáte jen v noci, efekt funguje: váš metabolismus spaluje tuky za vás a cítíte se méně hladoví. Zhubnete bez zbytečné námahy.

Relax pro mysl a duši: uživatelé těchto náplastí jsou šťastnější, produktivnější, štíhlejší a méně stresovaní

Tyto náplasti ti poskytnou úlevu od stresu, kterou jsi potřeboval/a v životě. Budeš mít více energie, budeš se cítit zdravěji a celkově šťastnější.

Konkrétně odstraněním toxinů získáš tyto výhody:

 • Snížení bolestí kloubů a svalů
 • Lepší kvalita spánku
 • Méně stresu a úzkosti
 • Ztráta váhy
 • Zpevnění svalů
 • Čistější pleť s redukcí akné
 • Hodně energie na vložení do osobního a pracovního života
 • Anti-aging efekt


Ušetříš také spoustu peněz
, které jsi dříve utrácel/a za jiné léčebné metody. Každý se bude ptát, jaký je tvůj tajemství!

Které ingredience objevili japonské mnichové?

Není známo, jak přesně jsou smíchány, ale složení náplastí Detopatch Nuubu jsou tato:

Turanlín Premium: minerál dlouho používaný v tradiční medicíně, schopný zachytit energii a uvolnit ji do těla. Bojuje proti problémům s klouby a kostmi díky své schopnosti nabírat energii při tlaku.

Černý bez: vysoká koncentrace antioxidantů bojujících proti volným radikálům způsobujícím stárnutí buněk. Účinek černého bezu je posílen obsahem vitamínu C, který je součástí Detopatch Nuubu.

Sůl z Himalájí: stimuluje tělo a zejména játra. Obnovuje funkce jaterního čištění a umožňuje nám zbavit se akumulací toxinů, které by jinak nebylo možné odstranit.

Čajovníkový olej: olej s antibakteriálními a antivirovými vlastnostmi. Chrání tělo před infekcemi, včetně plísňových, pro celkový pocit blaha.

Jak se používají?

Drž je na nočním stolku, takže večer nemusíš chodit kolem a hledat je. Vyjmi náplasti z obalu, umísti je na střed chodidla a připevněte pásku k náplasti, aby zůstala na místě.

Hotovo! Nyní můžeš jít spát a nechat náplasti na nohou celou noc, odstranit je až ráno. Po odstranění bys měl/a vidět výsledky podle barvy náplastí. Každá náplast je jednorázová, takže každý večer použij novou.

Fungují tak fantasticky, že se budeš divit, proč jsi je neměl dříve!

Odstranění toxinů z těla může:

➢ snížit bolesti zad;

➢ zlepšit kvalitu spánku;

➢ snížit stres a úzkost;

➢ čistit póry a bojovat proti akné;

➢ dodat energii tvému tělu.

Využijte této skvělé nabídky

Zákazníci ušetří tisíce korun při nákupu těchto náplastí, protože nemusí dále utrácet peníze za drahé alternativní léčby!

Firma také nabízí 30denní záruku spokojenosti, kterou chválí odborníci i zákazníci.

POZNÁMKA: Náplasti jsou k dispozici ve standardní velikosti a jsou vhodné pro muže a ženy dospělého věku.

Exkluzivní sleva – Zkontroluj dostupnost >>

[DŮLEŽITÉ INFORMACE]: Výrobce nabízí novým zákazníkům slevu 70 %. Sklad v České republice je však již značně vyprodán. Pokud si chcete vyzkoušet nyní za slevovou cenu a s 30denní zárukou vrácení peněz, stojí to za to!

Omezená nabídka vyprší!

Komentáře...

Nela, ověřená recenze ✅

Po vyplnění formuláře vás kontaktuje velmi ochotná specialistka společnosti, která vám poskytne všechny potřebné informace. Opravdu skvělý servis. Koupila jsem je pro uvolnění úzkosti a návrat do formy. Musím říct, že můj manžel tvrdí, že jsem se vrátila do stavu před svatbou.

Aneta, ověřená recenze ✅

Zřídka píši recenze, pokud mě něco skutečně neosloví. Každé ráno jsem měla ztuhlé krk a ramena a cítila jsem se otupělá, ale po několika dnech si téměř nevšímám tuhosti svalů a nepociťuji takovou podrážděnost při probuzení. Před nákupem jsem byla poměrně skeptická, ale zvítězila zvědavost, takže jsem se rozhodla to vyzkoušet a jsem ráda za svůj výběr. Nyní pevně věřím v tento produkt kvůli změně, kterou jsem zaznamenala. Ztratila jsem také 4 konfekční velikosti!

Stanislava, ověřená recenze ✅

Koupil jsem tyto náplasti pro svou ženu a zbožňuje je! Fungují. Jsou odporné, když se sundávají, ale ona se cítí lépe po každém použití. Budu je pokračovat v nákupu 😀

Soňa, ověřená recenze ✅

Fantastické, udělaly skvělou práci!! Myslím, že si je vyzkouším ihned.

Růžena, ověřená recenze ✅

V minulosti jsem používala některé detoxikační náplasti, ale moc se mi nelíbily. Necítila jsem žádný rozdíl a byly tak nepohodlné! Proto jsem udělala nějaký výzkum a zjistila, že vše závisí na složení. To byl hlavní důvod, proč jsem si tyto náplasti zakoupila. Opravdu za tu cenu a množství je skvělý produkt. Můj masér mi řekl, že mám VÁŽU toxinů v těle. On mi doporučil si je znovu koupit. Udělala jsem to, co mi řekl, a cítím rozdíl! Když používám pouze jednu, necítím žádný rozdíl, ale když jich použiju tři, cítím se úžasně. CÍTÍM, že to funguje a je to úžasný pocit!

Dagmar, ověřená recenze ✅

Pomáhá mi zbavit se otoků a mám krásnou pleť. Používám je každou noc. Má pleť je nejlepší, jakou jsem měla za poslední dva roky. Jsem šťastná, že jsem je našla.

Milada, ověřená recenze ✅

Mohu říci, že skutečně fungují. Používala jsem je každý den, dokud nebyly úplně černé. Fungují. Až je použijete, ujistěte se, že si umyjete nohy a osušíte je, a až poté je přiložte. Doporučuji je používat před spaním. Vrátila jsem se zpátky do formy, jak jsem byla před svatbou.

Miluše, ověřená recenze ✅

Řekli mi, že bych mohl potřebovat výměnu kyčle. Tak jsem se rozhodl to zkusit. Používal jsem náplasti každý večer, a když jsem je ráno sundal, byly velmi černé. Po týdnu používání byla černá barva téměř pryč a bolest byla téměř nepřítomná.

Omezená nabídka vyprší!

BAIER

DETOPATCH NUUBU

(70% sleva)

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

This site is not a part of the Facebook Website or Meta Inc. Additionaly. This site is NOT endorsed by Facebook is a trademark of Meta, Inc.

FACEBOOK DISCLAIMER: Complete details for Facebook’s legal terms are are available at: https://www.facebook.com/legal/terms. All Facebook policies are available at: https://www.facebook.com/policies/. This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Attenzione: i prodotti consigliati su questo sito sono venduti in affiliazione, pertanto non siamo né il produttore, né il venditore ufficiale di ogni singolo prodotto che troverete all’interno del nostro sito. Pertanto per eventuali richieste di rimborso o altri problemi sui prodotti ordinati su questo sito, dovrete sempre fare riferimento al venditore ufficiale.
I prodotti sono recensiti a scopo informativo e non è possibile in nessun modo garantire risultati certi e le possibilità di riuscita di qualsiasi risultato variano da cliente a cliente.
Questo blog non rappresenta una testata giornalistica in quanto viene aggiornato senza alcuna periodicità. Non può pertanto considerarsi un prodotto editoriale ai sensi della legge n. 62 del 7.03.2001. Alcune immagini e recensioni presenti sul blog sono state trovate sul web, qualora crediate che possano ledere i vostri diritti, comunicatecelo e tempestivamente verranno tolte.